GPAIS ir kiti aplinkosauginiai mokesčiai

Jurgita Navikienė – Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Giedrė Tuskaitė – UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Apie seminarą

Seminaro metu aptarsime, kaip teisingai užpildyti mokesčio už aplinkos teršimą pakuočių atliekomis deklaraciją, kaip teisingai joje užfiksuoti daugkartinę pakuotę, savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių. Sužinosite, kaip teisingai apskaičiuoti ir deklaruoti mokesčius už aplinkos teršimą iš stacionarių ir mobilių taršos šaltinių. Aptarsime dažniausiai kylančias problemas ir kaip jų išvengti.

Temos:
  • Mobilių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  • Stacionarių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  • Pakuočių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  • Apmokestinamųjų gaminių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  • Rizikų valdymas ir atsakomybės.

Seminaro trukmė: 

10:00–15:45 val.
Registracija 9.30–10.00 val. 
Pietūs 12:00–13:00 val.
Kavos pertrauka: 14.30–14.45 val.

Mokymų data ir vieta:

Data: 2020-02-03 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „Europa Royale Kaunas“
Data: 2020-02-04 Miestas: Vilnius Vieta: Congress Avenue

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.


Daugiau informacijos: www.countline.lt