GPAIS ir kiti aplinkosauginiai reikalavimai autoservisams

Seminaro vedėjai

JURGITA NAVIKIENĖ
Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

GIEDRĖ KURMILAVIČIENĖ
UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

POVILAS BALTUSEVIČIUS
Nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „Biosistema“ vadovas. Turi vienuolikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

Apie seminarą

Seminaro metu sužinosite, kokie yra teisingi reikalavimai ne tik dirbtuvių įrengimui, bet ir atliekų ir nuotekų tvarkymui. Taip pat seminaru metu bus aptariama ir GPAIS sistema, bus supažindinama su rizikų valdymu bei atsakomybe.

Temos:
  • Reikalavimai dirbtuvių įrengimui
  • Reikalavimai atliekų tvarkymui
  • Reikalavimai nuotekų tvarkymui
  • Reikalavimai aplinkos oro apsaugai
  • Atliekų susidarymo apskaita GPAIS
  • Rizikų valdymas ir atsakomybės

Programa: 

Seminaro trukmė 10:00–15:45 val.
Registracija 9.30–10.00 val. 
Pietūs 12:00–13:00 val.
Kavos pertrauka: 14.30–14.45 val.

Data ir vieta:

Data: 2020-03-18
Miestas: Vilnius
Vieta: Viešbutis „Vilnia“

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.


Daugiau informacijos:
https://www.countline.lt/renginys/gpais-ir-kiti-aplinkosauginiai-reikalavimai-autoservisams/