GPAIS ir kitų aplinkosauginių mokesčių deklaracijų parengimas

Seminaro vedėjai

GIEDRĖ KURMILAVIČIENĖ 
UAB „PALINK“ aplinkos apsaugos specialistė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirbo įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje. Šiuo metu tiesiogiai dirba įmonės aplinkosaugos klausimų valdyme ir yra atsakinga už aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimą įmonėje.

EDITA VINCEVIČIŪTĖ
UAB „Biosistema“ aplinkos apsaugos specialistė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro magistrantė, turinti daugiametę praktinę aplinkosauginės dokumentacijos rengimo patirtį. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių.

Apie seminarą

Nuo 2021 metų įsigalioja nauja Mokesčių už aplinkos teršimą įstatymo redakcija bei nauji mokestiniai tarifai, kurie bus taikomi skaičiuojant aplinkosauginius mokesčius. Po Lietuvą sukrėtusių aplinkosauginių nelaimių verslo subjektai sulaukia padidinto aplinkosauginius mokesčius kontroliuojančių institucijų – VMI ir AAD – dėmesio, dėl to ypač svarbu žinoti kaip tinkamai užsipildyti mokesčių už aplinkos teršimą deklaraciją, kad būtų galima išvengti per klaidą nuslėptų mokesčių bei padidintų mokestinių tarifų.

Kviečiame Jus į seminarą, kurio metu aptarsime, kaip teisingai užpildyti mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamųjų gaminių, pakuočių atliekomis deklaraciją, kaip teisingai joje užfiksuoti daugkartinę pakuotę, savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių. Sužinosite, kaip teisingai apskaičiuoti ir deklaruoti mokesčius už aplinkos teršimą iš stacionarių ir mobilių taršos šaltinių bei išgautą vandenį. Aptarsime dažniausiai kylančias problemas ir kaip jų išvengti.

Temos: 
  1. 2020-2022 m. aplinkosauginių mokesčių tarifų ir indeksavimo pokyčiai.
  2. Aplinkosauginių mokesčių lengvatos.
  3. Mobilių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  4. Stacionarių taršos šalinių apskaitos principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  5. Išgaunamo vandens apskaitos principai ir deklaravimas.
  6. Pakuočių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  7. Apmokestinamųjų gaminių apskaitos GPAIS principai, apskaičiavimas ir deklaravimas.
  8. Rizikų valdymas ir atsakomybės.

Tiesioginė seminaro transliacija:

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Programa:
10:00-15:45Seminaro trukmė
9:30-10:00Registracija
12:00-13:00Pietų pertrauka
14:30-14:45Kavos pertrauka


Data ir vieta:

2020-10-05, Nuotoliniai mokymai, Dalyvio namuose arba darbo vietoje;
2020-10-05, Vilnius, Viešbutis „Corner Hotel“, Žr. adresą.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.


Daugiau informacijos:
www.countline.lt